De enthousiaste reacties op Kruisweg stromen binnen! Lezers strooien met sterren op Hebban en Goodreads, en de recensenten laten zich ook bepaald niet onbetuigd. Ik moet dankbaar blozen als ik het allemaal lees:
Met Kruisweg, zijn derde thriller met Zorah en Roelant in de hoofdrol, vestigt Floris Kleijne zich definitief tussen de grote thrillerschrijvers van Nederland. Als hij daar al niet stond.
Wat een spannende rollercoaster van begin tot eind! Floris neemt je mee, grijpt je bij de strot en laat je niet meer los tot de laatste pagina. Genoten!
Voortrazende thriller van internationale allure die je meteen pakt.
Een heerlijke pageturner, met wederom fijne karakters, een kunstig plot en zeer verrassende wendingen.
Ik werd helemaal meegezogen in het verhaal en de wendingen. Wat een achtbaan! De beste over Zorah en Roelant tot nu toe!
Ik vind Kruisweg het beste deel van Roelant&Zorah en ik hoop heel erg dat er een vierde deel komt omdat ik wil weten hoe het ze verder vergaat.
Ook in Kruisweg laat Floris Kleijne zien waarom hij inmiddels een gevestigde waarde is binnen het Nederlandse thrillergenre.
Een plot vol onverwachte wendingen, waarin spanning en emotie hand in hand gaan.
Wat een razendknappe, spannende, intelligente en zeer goed geschreven thriller is Kruisweg! Ongelooflijk soepel geschreven, leest als een trein, kakt nergens in, en zo veel goede observaties.